Moderni stanovi s pogledom na more u Diklu

Lokacija: Zadar

Cijena: 472.000,00 €

Cijena po m2: 4.968,42 €

Opis

U elitnom dijelu Zadra – Diklo, u mirnoj i uzdignutoj mikrolokaciji, smješten je ekskluzivan projekt moderne novogradnje koji obuhvaća tri luksuzne zgrade s ukupno malim brojem stanova, osiguravajući privatnost i visoku kvalitetu stanovanja. Svi stanovi imaju otvoren pogled na more, otoke i Zadarski kanal, dok je udaljenost od mora svega 600 metara.

Planirani završetak gradnje: 12/2026

Ogledni primjer – Zgrada Z3 / Stan S2 (1. kat)

Prodaje se vrhunski dvosoban stan jugoistočne orijentacije, ukupne korisne površine 94,42 m².

Raspored:

  • hodnik
  • dvije spavaće sobe (jedna s vlastitom kupaonicom)
  • dodatna kupaonica
  • kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak (open space)
  • tehnička soba
  • dvije lođe
  • spremište u podrumu (7,36 m²)
  • 2 vanjska parkirna mjesta

Ukupna cijena: 472.100 €
(5.000 €/m²)

Ostali dostupni stanovi

Zgrada Z1

  • Stan S4 – 169,47 m² (neto prodajna površina)
    847.350 €
    slobodno

Zgrada Z2

  • Stan S1 – 115,73 m²
    578.650 €
    slobodno
  • Stan S2 – 105,02 m²
    525.100 €
    slobodno
  • Stan S3 – 97,81 m²
    489.050 €
    slobodno
  • Stan S4 – 153,90 m²
    769.500 €
    slobodno

Zgrada Z3

  • Stan S1 – 103,89 m²
    519.450 €
    slobodno
  • Stan S2 – 94,42 m²
    472.100 €
    slobodno
  • Stan S3 – 147,48 m²
    737.400 €

• idealno za stanovanje ili investiciju

Za dodatne informacije i razgled slobodno nas kontaktirajte

Šifra: 167506
472.000,00 
Dodaj u omiljene
Nekretnina je dodana u omiljene. Idi u omiljeno
Veličina: 95 m2
Broj soba: 3
Spavaće sobe: 2
Kupaonice: 0

Kontaktirajte nas

Slične nekretnine

Lovran
Cijena: 640.000,00 €
Cijena: 640000 €
Zadar
Cijena: Na upit
Zadar
Cijena: 582.700,00 €
Cijena: 582700 €
Poreč
Cijena: 395.000,00 €
Cijena: 395000 €
Zadar
Cijena: 1.390.000,00 €
Cijena: 1390000 €
Brač
Cijena: 2.400.000,00 €
Cijena: 2400000 €
Pregled privatnosti

Neophodni kolačići

Ovi kolačići omogućuju interakciju s uslugom ili internetskom lokacijom kako biste mogli pristupiti osnovnim značajkama za pružanje te usluge. Odnose se na zatraženu uslugu kao što je, npr. identifikator sesije trenutačnog posjeta. Ne spremaju informacije kojima se može identificirati korisnika.